Wybór odpowiedniego stołu do jadalni.

Jadalnia jest takim miejscem,w którym przynajmniej raz w tygodniu powinna się zbierać cała rodzina. Oczywiście centralnym miejscem takiego pomieszczenia jest stół, przy którym spożywane są wszystkie posiłki czytaj »

Urządzanie jadalni.

Jadalnia jest miejscem, które znajduje się w każdym większym domu jednorodzinnym. Jest to miejsce szczególne ponieważ w nim ma się spotykać cała rodzina przy obiadach czy bardziej uroczystych posiłkach. czytaj »

Aranżacja poddasza na sypialnię.

Większość domów jednorodzinnych ma odpowiednio dużo miejsca na poddaszu by urządzić tam swoją sypialnię. Na takie rozwiązanie decyduje się zresztą coraz więcej osób, które zaczynają doceniać to, że w tym właśnie miejscu panują odpowiednie warunki do odpoczynku. czytaj »

Aranżacja poddasza

Przez lata w Polsce poddasze nie było brane poważnie pod uwagę jako miejsce, które można zaadaptować na sypialnię. Teraz jest jednak zupełnie inaczej. Mieszkańcy domów jednorodzinnych zaczynają dostrzegać to, że to miejsce jest idealne do spania. czytaj »

Sypialnia na poddaszu.

Urządzenie sypialni na poddaszu z pewnością może się okazać bardzo praktycznym rozwiązaniem. By jednak wykorzystać w stu procentach możliwości tego pomieszczenia warto skorzystać z rad architektów oraz aranżerów wnętrz, którzy mają w tej dziedzinie doświadczenie czytaj »

 

Tag Archives: farby

Modne kolory do ścian w mieszkaniach i domach.

Podobnie jak w modzie również w aranżacji mieszkań panują określone trendy, które potrafią się zmieniać z dnia na dzień. W aranżacji wnętrz zmienność trendów jest doskonale widoczna na przykładzie kolorów ścian. Tutaj zmieniają się one wraz z porami roku. Również w czasie obecnej zimy w branży obowiązują kolory, które warto polecać swoim klientom. Jednym z popularniejszych kolorów jest na pewno zieleń. Specjaliści od aranżacji wnętrz doceniają przede wszystkim to, że jest ona tajemnicza i potrafi przybrać wiele twarzy. Zieleń na naszych ścianach może pojawić się w kilku wariantach, co na pewno jest jej wielką zaletą. Może być ona pastelowa. Równie dobrze sprawdzi się także głęboka zieleń, która wyróżnia się poważniejszym tonem. Bardziej odważne osoby mogą się zdecydować na znacznie ciekawsze rozwiązanie, które jest nieco ekstrawaganckie. Mianowicie takie osoby mogą zdecydować się na pomieszanie kilku odcieni zieleni, które na pierwszy rzut oka kompletnie do siebie nie pasują.

Trzeba w tym wypadku wykazać się jednak sporym wyczuciem, ponieważ często taka kombinacja może nie spełnić naszych oczekiwań. Bardziej wyszukanym kolorem, który może pojawić się na naszej ścianie jest fiolet. Jest to kolor bardzo zmysłowy i dla niektórych trochę mityczny, kojarzący się z baśniami oraz różnego rodzaju legendami. Jego tajemniczość sprawia, że bardzo często jest on wykorzystywany do wykończenia sypialni. Jego obecność sprawia, że z pozoru normalnie wyglądające pomieszczenie staje się od razu znacznie bardziej magiczne.